Залиште свій телефон і ми вам передзвонимо!
Або ви можете передзвонити нам самостійно
+7 (000) 123 4567
Оформлення та декорування весіль м. Луцьк
Залишити заявку на безкоштовну консультація:
Квіткова крамниця "Bloom" створює індивідуальне оформлення квітами. Флористика, створена нашими майстрами, підкорила безліч сердець. Ми пропонуємо стильні класичні та сучасні рішення, для розкішного, і при цьому доступного оформлення весіль. Наші майстри, підкажуть, як зробити Ваше свято теплим, атмосферним і незабутнім. Забезпечимо комплексний супровід, починаючи від створення Вашого індивідуального стилю і проекту весілля, закінчуючи підбором декору весільного авто.
Bloom Flower&Decor shop
01
Вибір загальної колірної гами весільного оформлення відштовхуючись від локації заходи, сукні нареченої і костюма нареченого, їх побажань і улюблених квітів.
Підберемо загальну колірну гамму
02
Букет нареченої. Цей елемент головний квітковий гість на весіллі, який повинен бути обов'язково. Здійснимо пробний підбір весільного букета в салоні в живу з урахуванням всіх зауважень і побажань.
03
Бутоньєрка нареченого. Створюється в стилі букета нареченої, з тих же кольорів, щоб вийшла гармонійна картина;
04
Підберемо весільні аксесуари. Підберемо весільні аксесуари як для нареченої і її дружок, так і для нареченого і його дружб/ боярами/шаферами з урахуванням обраної стилістики і тематики весілля.
05
Прикраса бенкетного залу. Невеликі букети на столах, квіткові композиції по периметру будуть радувати погляд, і відігравати важливу роль на святі; Оформимо святкові столи
06
Підберемо і оформимо місце розпису. Місце розпису молодят - може бути виїзною церемонією в будь-якій обраній молодими локації (готель, ресторан, парк, будинок, церква, ботсад, нестандартні локації і інші варіанти) і оформлено живими квітами, декораціями, фотозоні і іншими варіантами.
07
Прикраса бенкетного залу весільних автомобілів та арки. Невеликі букети на столах, квіткові композиції по периметру будуть радувати погляд, і відігравати важливу роль на святі; Оформимо святкові столи. Арка використовується для виїзних церемоній. Оформимо кортеж весільних авто.
08
Ще трохи декору ... Наповнення весілля приємними дрібницями, які зроблять вечір гранично лаконічним і завершеними: бонбоньєрки на гостьові місця, свічки - стандартні і насипні (в гранулах), прикраса місця розсадження, вхідна група - зона / столи аперитиву, подушечка для кілець з живих квітів, прикраса келихів молодих живими квітами, віночок для нареченої, її подружок і мам молодят, конуси для пелюсток троянд і самі пелюстки, прикраса весільного торта.
Розрахувати вартість оформлення
розрахунок попередній і залежить від декорацій і масштабу декору
FEEL FREE TO CONTACT US
+1 123 456 78 90
[email protected]
Loft Pineapple, 22 Pink Street,
New York
Get free lesson
Just type your contacts
Made on
Tilda